Studium MBA, MPA a LLM

12.06.2024 20:03

Rádi bychom připomněli všem dobrovolným hasičům možnost vzdělávání a zvýšení odborných znalostí prostřednictvím studia na našem institutu.

Institut forenzních věd a bezpečnostně právních studií se specializuje zejména na poskytování vzdělávání v oblasti bezpečnosti, práva a manažerského vzdělání a je institutem profesního vzdělávání první volby pro složky Integrovaného záchranného systému a Ministerstvo vnitra.

Nejčastěji studovanými programy jsou MBA Krizový managementMBA Bezpečnostní management a LLM Kriminalistika a kriminologie.

V současné době se veškeré studium uskutečňuje online prostřednictvím e-learningového systému, díky kterému jsme schopni eliminovat povinnost docházet na výuku. Tím se otevírá možnost studia i osobám časově vytíženějším, kteří by jinak na výuku neměli dostatek času.

Rádi bychom touto cestou všem dobrovolným hasičům připomněli 15% slevu na veškeré studium na našem institutu, která je platná i pro rok 2024. 

Slevu uplatníte tak, že do fakturačních údajů v přihlášce napíšete, že byste rádi využili 15% slevu poskytnutou dobrovolným hasičům. V přihlášce se sleva nepromítne, ale v následně zaslané smlouvě o studiu bude již školné o slevu sníženo. Slevu je možné kombinovat s rozložením školného až do pěti bezúročných splátek.

Cena kompletního studia MBA je po 15% slevě 29.665,- Kč vč. DPH, cena LLM studia je po slevě 29.665,- Kč vč. DPH a cena MPA studia je po slevě taktéž 29.665,- Kč vč. DPH.

Pokud bych Vám mohl jakkoliv poradit, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit.

 

S pozdravem

--

Ing. Marek Fischer | IFBS
tel: +420 607 907 819

IFBS
U Habrovky 247/11 

Praha 4, 140 00
https://www.ifbs.cz/