Soutěže TFA MH a dorostu

rok 2021:

Informace k dalším soutěžím TFA mladých hasičů najdete na stránkách KSH MSK v sekci rada mládeže více zde:

Soutěž TFA MH a dorostu Horní Suchá 2021

Dne 19.6.2021 se v Horní Suché konalo první kolo 0. ročníku pohárové soutěže TFA mladých hasičů. Pod záštitou KORM OSH ČMS vznikla v tomto roce organizační a zároveň přípravná skupina, složená nejen z organizátorů jednotlivých kol, která se začala pravidlům nově vniklé ligy intenzivně věnovat. V rámci disciplíny TFA tak soutěžící plní osm předem daných činností (rozvinutí hadicového vedení, běh pneumatikami, přenos zatížení, údery palicí v hammer boxu, překonání žebříkové stěny, překonání bariéry se zátěží, smotání hadicového vedení), které pak společně se správným plněním a výsledným časem dávají dohromady ta nejlepší umístění. Soutěž je hodnocena celkem v 9 kategoriích dle věku účastníků.

Soutěže v Horní Suché se zúčastnilo cca 115 dětí z okresů Karviná, Opava, Bruntál a Frýdek-Místek. Na dětech bylo vidět, že mají  mnoho elánu a především chuť o medailové posty bojovat.

   "Jsem velmi ráda, že po tak dlouhé době jsme mohli uspořádat soutěž. Rovněž bych touto cestou chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu soutěže." Sdělila Jana Sikora, vedoucí rady poháru 

 Za OORM OSH ČMS Karviná děkuji SDH Horní Suchá a dalším organizátorům za precizní přípravu a hladký průběh soutěže.

 

Mgr. Jana Urbancová 

vedoucí OORM

OSH ČMS Karviná

Výsledky a podrobné informace o soutěž najdete na stránkách KSH MSK více zde:

Několik fotek ze soutěže najdete ve fotogalerii