Pohár starosty KSH MSK v roce 2020:

V sobotu 5. září 2020 se za krásného počasí konal v Českém Těšíně XIII. ročník mládežnické soutěže „O pohár starosty KSH MSK“. Na stadion „Na Frýdecké“ v Českém Těšíně se sjelo 15 družstev mladších a 16 družstev starších žáků ze 6. okresů Moravskoslezského kraje. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to v požárním útoku a štafetě 4 x 60 metrů. Hosty soutěže byli starostové a jejich náměstci okresů Bruntál, Ostrava, Opava, Nový Jičín a Karviná. Na slavnostním nástupu přivítal hosty, organizační pracovníky, rozhodčí a všechny soutěžící a soutěž zahájil náměstek starosty KSH MSK pan Stanislav Kotrc.

Soutěžní disciplíny začaly v 9,00 hodin a díky velmi dobré organizaci a přípravě celého areálu probíhalo vše bez problémů a časových skluzů. Velmi hezké výkony předváděli všichni soutěžící i přesto, že v letošním roce díky koronaviru byly jejich treningové možnosti značně omezeny. K velmi dobré úrovni soutěže přispěli i zkušení rozhodčí.

Na stupních vítězů skončili v kategorii mladších žáků 1. SDH Bobrovníky okres Opava, 2. SDH Hájov okres Nový Jičín, 3. SDH Nová Ves okres Ostrava a v kategorii starších žáků 1. SDH Raškovice okres Frýdek Místek, 2. SDH Kravaře okres Opava, 3. SDH Mniší okres Nový Jičín.

Při slavnostním vyhodnocení převzali soutěžící z rukou náměstků starosty KSH MSK Stanislava Kotrce a Mgr. Jana Dumbrovského a starosty OSH Karviná Tomáše Stefana kromě putovních pohárů a vítězných medailí také mnoho dalších hezkých cen.

XIII. ročník mládežnické soutěže „O pohár starosty KSH MSK“, který se letos konal v okrese Karviná byl již tradičně opět úspěšný, díky velmi dobré organizaci i výkonům všech účastníků. Veliké poděkování si zaslouží členové a fukcionáři okresu Karviná v čele se starostou panem Tomášem Stefanem, členové krajské a okresní odborné rady mládeže v čele s panem Tomášem Zdražilou a Mgr. Janou Urbancovou a všichni ostatní organizační pracovníci a rozhodčí za obětavý přístup a veliký podíl na celé akci. Poděkování patří také městu Český Těšín za poskytnutý krásný sportovní areál.

Veliké poděkování patří samozřejmě všem soutěžícím za jejich výkony a poskytnutý krásný sportovní zážitek.

HV.


Výsledky soutěže o pohár starosty KSH MSK mladší žáci Český Těšín 5.9.2020.pdf ke stažení zde:

Výsledky soutěže o pohár starosty KSH MSK starší žáci Český Těšín 5.9.2020.pdf ke stažení zde:

Krátká prezentace ze soutěže:

Foto ze soutěže najdete zde:

Propozice soutěže Pohár starosty KSH MSK 2020 .pdf ke stažení zde:

 

Přihlášení do soutěže Pohár starosty KSH MSK 2020 více zde: