složení Výkonného výboru 2015 - 2020

jméno funkce mobil pevná email
1.Stefan Tomáš
starosta OSH
731188124
 
tomasstefany@seznam.cz
2.Mencner Milan
náměstek starosty
737165697
555500880
milanmencner@seznam.cz
3.Durčák Petr
náměstek starosty
731613713
 
durcakpetr@seznam.cz
4.Gryč Vítězslav
náměstek starosty
737753955
 
viagr@centrum.cz
5.Sosna Zdeněk
náměstek starosty
724078565
 
Zdenek.Sosna@seznam.cz
6.Jablecký Lumír
člen VV, vedoucí ORV
725709707
 
lum.jablecky@seznam.cz
7.Urbancová Jana
členka VV, vedoucí ORM
702915087
 
Janca.Urbancova@seznam.cz
8.Strnadel Milan
člen VV, vedoucí ORP
731303064
 
milan.strnadel@seznam.cz
9.Krůl Zbyněk
člen VV OSH
602516564
 
Krulz@seznam.cz
10.Moldřík David
člen VV OSH
606336901
 
moldriik@seznam.cz
11.Mlynkec Michal
člen VV OSH
732320478
 
Michal.mlynkec@seznam.cz
12.Witosz Zdeněk
člen VV OSH
606343451
 
l.witoszova@seznam.cz
13.Krhovjak Rostislav
člen VV OSH
606343339
 
krhovjak@seznam.cz
14.Ing.Walica Rostislav
člen VV OSH
776682933
 
rostislav.walica@gmail.com
15.Wippler Konrád
předseda OKRR
724093303
 
dwipplerova@seznam.cz
16.Jastrzembski Vladislav
vedoucí aktivu ZH
606343445
596364166
vladek.j@seznam.cz
 

Org.struktura OSH - graficky najdete zde:


Organizační struktura - foto najdete zde: