100 let vzniku Československa.

08.03.2018 10:03

Starostky a starostové, zasílám Vám přílohu týkající se 100 let vzniku Československa. Příloha-Výzva KSH a OSH -  byli jsme  osloveni o možnosti účasti jednotlivých SDH, které vlastní svůj historický prapor na akci pořádané dne 26.5.2018 v Brně (v příloze uvedeno pod písmenem b). Jedná se o jednoho vlajkonoše a dva členy čestné stráže. Vzhledem k této skutečnosti je na Vašem rozhodnutí, zda se této akce zúčastníte či nikoli. V kladném případě si budete muset zajistit dopravu na místo konání popř. po dohodě s jiným sborem, kterému bude zapůjčen DA. Účast na akci zasílejte pouze na OSH Karviná a to do dne 18.3.2018 emailem nebo telefonicky.

V příloze je rovněž uveden program  v měsíci květnu a červnu, kterého se můžete účastnit, není podmínkou, zasílám z důvodu, aby jste věděli, co se připravuje.


Dále Vás žádám, protože se blíží konec března, kdy je nutno odevzdávat daňová přiznání, aby jste nezapomněli jako v loňském roce na OSH zaslat přehled o majetku a závazcích. My jej zpracujeme a zašleme na MěS Praha.

Děkuji

Tomáš Stefan

starosta OSH Karviná

Příloha:Akce ke 100. výročí vzniku Československa - Výzva KSH a OSH Prapory více zde: